|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Group 2 Schedule & Fixtures |
|
|
Group
2 Table |
|
|
|
|
Session 1:
Friday 20:45hrs |
|
|
|
Team |
P |
W |
L |
Fr. F |
Pts |
|
1 |
Dundee B |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
1 |
Arbroath B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Arbroath B |
|
v |
|
West Fife A |
|
|
2 |
Central Ayshire C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
Central Ayshire C |
|
|
3 |
Cumbernauld A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
4 |
Doon Valley A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Dundee B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Session 2:
Friday 22:30hrs |
|
|
6 |
East Ayrshire A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
West Fife A |
|
v |
|
Central Ayshire C |
|
|
7 |
East Kilbride B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Arbroath B |
|
v |
|
Dundee B |
|
|
8 |
West Fife A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 3:
Saturday 14:15hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dundee B |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Central Ayshire C |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
West Fife A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
Arbroath B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 4:
Saturday 16:00hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
West Fife A |
|
v |
|
Dundee B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arbroath B |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
Central Ayshire C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 5:
Saturday 21:15hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Central Ayshire C |
|
v |
|
Dundee B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
West Fife A |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Arbroath B |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
East Ayrshire A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 6:
Saturday 23:00hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Central Ayshire C |
|
v |
|
East Kilbride B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
West Fife A |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
Arbroath B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
Dundee B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 7:
Sunday 10:45hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
East Kilbride B |
|
v |
|
Doon Valley A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arbroath B |
|
v |
|
Central Ayshire C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
East Ayrshire A |
|
v |
|
Dundee B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Cumbernauld A |
|
v |
|
West Fife A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|