|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Group 1 Schedule & Fixtures |
|
|
Group
1 Table |
|
|
|
|
Session 1:
Friday 20:45hrs |
|
|
|
Team |
P |
W |
L |
Fr. F |
Pts |
|
1 |
Thurso A |
|
v |
|
Perth B |
|
|
1 |
Berwick A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Borders A |
|
v |
|
Berwick A |
|
|
2 |
Borders A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Kilmarnock C |
|
|
3 |
Coatbridge B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Dundee C |
|
|
4 |
Dundee C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Edinburgh C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Session 2:
Friday 22:30hrs |
|
|
6 |
Kilmarnock C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Berwick A |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
7 |
Perth B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Dundee C |
|
v |
|
Perth B |
|
|
8 |
Thurso A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Borders A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Kilmarnock C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 3:
Saturday 14:15hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kilmarnock C |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Berwick A |
|
v |
|
Perth B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Dundee C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Borders A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 4:
Saturday 16:00hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kilmarnock C |
|
v |
|
Perth B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Borders A |
|
v |
|
Dundee C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Berwick A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 5:
Saturday 21:15hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Berwick A |
|
v |
|
Kilmarnock C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Dundee C |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Borders A |
|
v |
|
Perth B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Coatbridge B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 6:
Saturday 23:00hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dundee C |
|
v |
|
Kilmarnock C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Borders A |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Perth B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Berwick A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Session 7:
Sunday 10:45hrs |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dundee C |
|
v |
|
Berwick A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Borders A |
|
v |
|
Kilmarnock C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Coatbridge B |
|
v |
|
Thurso A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Edinburgh C |
|
v |
|
Perth B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|